Bratislavská 31
01001 Žilina
+421-41-5624005
info@datamarket.sk

Tvorba webovej prezentácie

    V dnešnej elektronickej spoločnosti je WEB neoddeliteľnou súčasťou života. Pokiaľ chcete dať o sebe, alebo o vašej firme vedieť širokému okruhu ľudí, najlepším riešením je vytvoriť webovú prezentáciu.

Kedy potrebujete web ?

     Ak chcete dať zákazníkom vedieť o svojich kvalitách, službách, či schopnostiach, o vašich výrobkoch. Chcete dostávať online objednávky na tovar či ubytovanie. Chcete aby o Vás vedeli zákazníci v zahraničí. Firma môže potrebovať web na konkrétny cieľ a potom je dobré, ak je web postavený tak, aby tento cieľ dosiahol.

Kedy ho nepotrebujete ?

     Niekedy sa totiž môže ukázať, že web firma nepotrebuje a chce ho len preto, že ho majú aj iné firmy. Je škoda zriadiť si web, ktorý by bol zanedbaný - mohol by vytvoriť o firme zlý obraz.

      Môžete predávať produkty a služby. Môžete poskytovať informácie a ušetriť čas - zákazník, ktorý nájde informáciu na webe nemusí informácie zisťovať osobne, alebo telefonicky

     Tvorba webových stránok, nie je jednoduchá záležitosť. Ich dizajn, funkčnosť, rýchlosť ich otvárania  to sú veľmi dôležité atribúty pre  dobrý web.

 Design  znamená tvar, účelnosť nejakého výrobku. Nie len grafickú, ale aj ergonomickú. Webdizajn teda v sebe zahŕňa aj návrh, čo web poskytne, akým spôsobom. Aj to, ako web následne efektívne propagovať. Dobrý webdizajn totiž značne zvýši návštevnosť webu z vyhľadávačov. Ušetria sa tým prostriedky, ktoré by inak bolo nutné investovať do reklám.

Dobrý web musí byť pravidelne aktualizovaný a kontrolovaný. Musí vám poskytnúť informácie koľko návštev na Váš web chodí, odkiaľ sú títo návštevníci, aké prehliadače používajú, koľko sa zdržali na vašich stránkach, ktorá podstránka ich zaujala atď. Nami tvorené stránky spolu s našim webhostigom Vám to ponúknu.

    Všetko toto Vám ponúkame.  Každá nami tvorená stránka má vlastné grafické spracovanie. Vaše predstavy a požiadavky sa snažíme zapracovať pri tvorbe webu, alebo vám vysvetliť prečo váš názor, alebo predstava nie sú najlepšie. Pristupujeme ku každému zákazníkovi individuálne.

     Neváhajte sa na nás obrátiť o radu, radi vás vypočujeme a poradíme. 

 

 

 

 

Refrencie